Makelo.pl
Polecamy!
Spodobał Ci się nasz sklep? Poleć go swoim znajomym
Kompleksowe działanie odbudowujące, rewitalizujące, wzmacniające i ochronne dla zniszczonych włosów. Przywrócenie włosom siły oraz zdrowego i pięknego wyglądu.
Włosy przesuszone, porowate i trudne do ułożenia. Intensywne nawilżenie przesuszonych włosów. Zatrzymanie wilgoci we włosie.
Włosy cienkie zamień w burzę obfitych kosmyków. Zwiększenie średnicy każdego włosa bez dodatkowego obciążania.
Zdrowe, piękne włosy i intensywny kolor. Wzmacniania trwałości koloru dodatkowo odżywia, wzmacnia i chroni.
Tekstury, produkty do wykańczania fryzury nie obciążające włosów. Elastyczne kreowanie wyjątkowej fryzury.
Seria zaspokajająca potrzeby wszystkich rodzajów włosów i zapewniająca im zdrowy wygląd. Zachowuje odpowiednie nawilżenie, wzmacnia włosy od wewnątrz i dostarcza im pięknego połysku.
Miękkie, jedwabiście gładkie i lśniące włosy. Wygładzenie włosa, nadanie mu jedwabistości na powierzchni jak i wewnątrz włosa.
Wyraź swoją kreatywność. Seria zapewnia ochronę w trakcie stylizacji. Kształtuje, formuje, oddziela, wygładza, podnosi, prostuje i nadaje pożądaną strukturę.
Tworzenie "artystycznego nieładu". Produkty skierowane do młodych, kreatywnych ludzi.
Powierzchnia włosów staje się gładsza i wygląda na bardziej błyszcząc. Odzyskanie sił, elastyczności i odporności. Kolor chroniony przed blaknięciem.
Kontroluje zmierzwione, szorstkie, trudne do ujarzmienia włosy. Pozostawia włosy gładkie, błyszczące i zdrowe. Każdy rodzaj włosów.